Jak fungujeme v karanténě

Otevřeno nebo zavřeno? Na základě aktuální situace jsme sepsali jednoduchý přehled, jak to nyní bude s tokyobike v Karlíně. V každém případě náš eshop funguje stále bez přerušení. Následující řádky berte, prosím, jako pozvánku do našeho virtuálního obchodu a jako průvodce nákupem v době karantény.

OTEVŘENO DO 24.10.
Náš karlínský obchod bude ještě do soboty 24.10. do 16:00 hodin otevřen v normální otevírací době. Můžete tak využít naší standardní nabídky servisu kol nebo dokoupit potřebný doplňek na své městské kolo pro bezpečnou jízdu po městě.

ZAVŘENO OD 25.10. DO 2.11.
Od následujícího týdne jsme se rozhodli tokyobike v Karlíně zavřít. Nechceme, abyste v důsledku omezení provozu naší kamenné prodejny přišli o možnost pořídit si nové kolo či si to své dovybavit doplňky. Zveme vás proto do našeho virtuálního obchodu, kde jsme pro vás i nadále. Od neděle 25.10. si neúčtujeme dopravu na žádnou z vašich objednávek!

OTEVŘENO OD 3.11.
Dle aktuálně dostupných informací plánujeme otevřít obchod zase od 3.11. O případných změnách vás budeme včas informovat. Prosím, buďte zodpovědní a dobře uvažte osobní návštěvu.

Využijte nabídky dopravy zdarma na všechny objednávky v našem e-shopu, kam jsme doplnili spoustu nových produktů.

Na případné vrácení zboží budete mít o dva týdny déle. Místo obvyklých 14 dní můžete nyní vracet zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu 30 dní.

Na nabídku se nevztahují žádné další podmínky. Jednoduše si objednáte, zaplatíte a my vám zbožíme doručíme na adresu!