Tokyobike Mono

tokyobike Mono – úplně nový model městského kola, ideálního pro každodenní pohodové jízdy po městě i mimo něj. Mono perfektně vystihuje koncept tokyobike – lehká, jednoduchá a dostupná městská kola. Umožní vám téměř zapomenout na kolo a plně si užít jízdu.

Lehký rám, klasická geometrie a kola o průměru 26 palců. Mono si užije každý, kdo používá kolo do města každý den, ale i příležitostný jezdec, který hledá pohodlnou alternativu k silničnímu kolu.

Mono lze snadno upravit podle individuálních potřeb. Městské kolo je opatřeno navářkami pro osazení blatníky, nosiči nebo košíky. Rozměry vidlic poskytují prostor pro obutí širokou škálou plášťů podle potřeb každého jezdce.
Kompletní nabídku doplňků naleznete v sekci doplňky.

Verzi s dámským rámem naleznete v modelu Mono Bisou.

Rám CrMo ocel, vel. 47/53/57/61 cm
Barvy aktuální nabídku dostupných barev naleznete v náhledu shora
Převody single speed, 44z x 18z
Kola a pláště stříbrné ráfky, pláště s běžovými boky, rozměr pláště 26x1.15
Pozn.: možnost dodávat pláště i v jiných barevných provedeních
Podrobnosti mírně zdvižená řídítka s hnědými gripy i sedlem.
Hmotnost 10.7 kg (53 cm)
Dostupnost Velikost M je dostupná na objednávku. Ostatní velikosti momentálně vyprodány. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.
Kolo až domů Nemáte možnost navštívit naši prodejnu a chcete zaslat kolo k Vám domů? To není problém! Veškeré informace o zasílání kol naleznete zde.
Průvodce velikostmi
47 cm (XS) 150 – 165 cm
53 cm (S) 160 – 175 cm
57 cm (M) 170 – 180 cm
61 cm (L) 180 – 190 cm

Údaje prosím považujte pouze za informativní. Pro zvolení velikosti rámu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám, se obraťte na nás.


* Barvy jízdních kol se mohou na monitoru zobrazovat odlišně od skutečnosti. Nabídka platí do vyprodání zásob.

22 900 Kč