Japonské fajnovky

Poslední vánoční tipy tvoří vybrané kousky japonského designu, které patří k našim oblíbeným. Mezi těmito vychytávkami najdete vhodný dárek pro každého fajnšmekra, ať už je nebo není cyklista.

Co by to bylo za Vánoce, kdyby mezi dárky nebyl alespoň jeden pár ponožek! Zkuste vsadit na tradiční výrobu a nejkvalitnější přírodní materiály. Nohy v teple ocení každý.

>> Koupit ponožky Nishiguchi Kutsushita

Úložné krabičky na všechno a pro všechny! Jsou stylové, praktické a odolné. Na nářadí, kancelářské potřeby, léky nebo prostě na osobní poklady.

>> Koupit krabičku na nářadí Trusco

Pokud vymýšlíte dárek pro opravdu zarytého cyklo labužníka, tak teď jste na to kápli! Tyhle samurajské látkové omotávky mu udělají nesmírnou radost, a že to nejsou jen tak nějaké pásky. Více se dozvíte v detailu produktu.

>> Koupit látkové omotávky Samurai Bar Tapes

U ryze cyklistických produktů ještě zůstaneme a doporučíme světla na kolo od japonské značky Rindow. Vedla kvalitních parametrů mají totiž skvělé možnosti uchycení na kole.


>> Koupit světla Rindow Bullet

A na závěr možná ten nejlepší dárek vůbec, bez ohledu na to, pro koho bude? Jednoznačně termoska z rodiny tumblerů Kinto. Jediné co musíte vybrat je barva. Jinak ale takovou lahev užije opravdu každý!

>> Koupit termosku Kinto Day Off Tumbler