Otestujte Cargo kolo

Potřebujete převézt větší náklad, nebo vyrazit na výlet s celou rodinou a nechcete po městě cestovat autem? Půjčete si u nás cargokolo!

S nákladním kolem neboli cargo kolem neboli cargo bikem nakoupíte, vezmete rodinu na výlet, přestěhujete krabice i nábytek nebo přivezete vánoční stromeček. Na krátké vzdálenosti plně nahradí auto.

Chcete si cargo kolo vyzkoušet? Chcete si udělat rodinný výlet? Zvažujete koupi, ale nevíte jistě, jestli je to to pravé? Naše kola je možné si půjčit na 2 hodiny i celý víkend.

Výpůjčky kol jsou u nás možné po předchozí rezervaci v naší otevírací době.

Rezervace přijímáme telefonicky na 604 784 038, e-mailem na info@urbane.cz nebo online v rezervačním systému

Jak probíhá výpůjčka cargo kola?

Naše kola si můžete půjčit na 2 hodiny, 4 hodiny nebo na celý den, v pracovní dny i o víkendu (jen celodenní výpůjčky). Po individuální domluvě jsou možné výpůjčky i na více dní, podmínkou je, že musíte zajistit bezpečné uschování kola na noc v zamykatelném vnitřním prostoru.

Rezervaci vytvoříte buď online, kde vidíte dostupnost jednotlivých kol, nebo na telefonu 604 784 038 či emailem na info@urbane.cz. Výpůjčku platíte hotově nebo kartou při předání kola.

Kolo vám předáme na naši provozovně v Karlíně. Při předání kola vás pečlivě zaškolíme, ukážeme vám všechny prvky a funkce kola, poučíme vás o bezpečnosti.

Před předáním kola podepíšeme stručnou smlouvu o výpůjčce. Budete potřebovat občanský průkaz pro ověření totožnosti a hotovost pro složení depozitu (5.000,-).

Pokud se do kola zamilujete a rozhodnete se pro jeho nákup od nás, cenu výpůjčky vám odečteme od prodejní ceny kola.

Ke cargo kolu si můžete půjčit i městská kola tokyobike, více info zde.

Chcete udělat rezervaci nebo se nás na něco zeptat? Volejte na 604 784 038 nebo pište na info@urbane.cz.