Goodordering Hi Vis Backpack

Absolutně nejklasičtější batoh od značky Goodordering. Batoh s vysokou viditelností (High Visibility) hlavně díky třem reflexním popruhům na přední straně. Je tak ideálně, pokud jezdíte třeba do práce či z práce za tmy.

Využijte mimořádné slevy 30% na batohy Goodordering, Jakmile vyberete svůj batoh, dejte ho do košíků a v procesu objednávání uplatněte slevu vyplněním kódu SAAGOOD30.

Do tohoto hranatého retro batohu pohodlně naložíte všechno, co denně potřebujete. Je navíc vyroben z vysoce kvalitního voděodolného nylonu s odolným lemováním z PVC a koženými detaily.

Taška má zevnitř na zadní straně samostatnou kapsu na notebook, široký přístup do hlavní části a dvě kapsy na suchý zip na přední části batohu. Ještě jednu navíc na klasický zip. Dvě postranní kapsy batohu jsou pak ideálním prostorem pro láhev s pitím nebo deštník.

Batoh je nepromokavý, disponuje odolnými kovovými zipy a pohodlnými polstrovanými popruhy. Jeho hranatý tvar navíc zajistí, že budou vaše věci vždy dokonale uspořádané.

Ideální je pro 15 palcové notebooky.

Rozměry

39cm x 28 cm x 13 cm
Rozměr kapsy
36 x 26 cm

Hmotnost
700g

Kapacita
14,2 l

1 150 Kč