Pláštěnka POC Parka Malmö - Dámská

Pláštěnka POC Malmo Parka představuje dokonalou kombinaci funkčnosti, stylu a viditelnosti pro pohyb ve městě. Parka je navržena s ohledem na nejnovější trendy v moderní dopravě a spojení. Kapsa POC SEE ME umožňuje jedinečným způsobem zvýšit viditelnost při pohybu a napomáha kominukovat s ostatními účastníky silničního provozu. K tomu všemu je i vynikajícím kusem oděvu pro každodenní užívání v nepříznivém počasí.
Díky její odolnosti proti a větru a dešti se snadno vyrovnáte s jakýmkoliv počasím, ale díky vyjímečnému odvětrání zůstanete stále v suchu.
Pláštěnka disponuje řadou inovativních bezpečnostních prvků k zajištění vaší bezpečnosti jako jsou decentní, přesto však učinné reflexní prvky na kapuci a rukávech a POC SEE ME kapse.
Její střih je navržen tak, aby vám dobře sedla při jízdě na kole – tvarované a prodloužené rukávy, které vás ochrání před deštěm, velkorysá kapuca, do které pohodlně schováte hlavu i cyklistické přilbě.
Za zmínku rozhodně stojí plně zaizolované nepromokavé švy, šikovně umístěné kapsy pro snadný přístup k vašim věcem i během jízdy a ukryté zipy pro ničím nerušenou svobodu pohybu.

Vhodným doplňkem jsou nepromokavé kalhoty POC Oslo

Specifikace
* 3-vrstvá nepromokavá, ale prodyšná látka (DWR) – vodní sloupec 10 000 mm / odpařování 15.000 g / m2 / 24 h
* vodě a větru odolná
* reflexní kapsa s průhledným oknem pro mobilní telefon, do kterého je možné naistalovat aplikaci POC | SEE ME, pro zvýšenou bezpečnost a viditelnost
* vnitřní vedená kabelů pro sluchátka
* prodloužené manžety rukávů s reflexními prvky pro bezpečnou jízdu v suchu
* tvarované rukávy s laserem vyřezanými ventilačními otvory v podpaží
* nastavitelná kapuca, kam se schováte i v cyklistické přilbě
* výborné odvětrání
* střih navržený pro pohodlnou jízdu na kole
* plně utěsněné švy
* úložné prostory
* malá naprsní kapsa
* LED světlo
* Oboustranné YKK zip a magnetické cvočky

Dostupnost
Skladem u nás.
Dostupná rovněž v pánském provedení

5 950 Kč