Pumpička Silca Tattico

Mini pumpička Silca Tattico je vysoce efektivní pumpičkou s ergonomickým designem pro využití za jakýchkoli podmínek. Určena pro náročné cyklisty, kteří vyžadují efektivní a spolehlivé nafouknutí po opravě kola.

Tattico funguje jak na galuskový (FV), tak na klasický (DV) ventil. Součástí je držák na přímou montáž na kolo.

Čtyři jedinečné vlastnosti pumpičky Silca Tattico jsou:

  • Obrácený design – Hadice i ventil jsou schovány uvnitř pumpičky, což zajišťuje až o 10 % více vzduchu než pumpičky podobné velikosti

  • Přizpůsobitelné těsnění – Těsnění u ostatních pumpiček ztrácí účinnost při zvýšených teplotách v důsledku tření. Přizpůsobitelné těsnění u pumpičky Tattico zvyšuje při pumpování svůj objem, což vede k maximální účinnosti při všech teplotách

  • Skrytý chladič – Pod koncem hlavně pumpičky se nachází skrytý chladič, který absorbuje vysoké množství tepla, které se generuje při pumpování. Zbytek pumpičky je tak chladnější i za vyššího tlaku.

  • Izolovaná rukojeť TwinTube – Rukojeť pumpičky se skládá ze dvou tenkých trubiček, které jsou oddělené vzduchovou izolační mezerou, aby zůstaly vaše ruce v chladu. Tato rukojeť zajišťuje lepší obsluhu pumpičky a snižuje riziko i při práci s vysokým tlakem.

Alternativnou k této pumpičce může být například cestovní pumpička Lezyne Micro Floor Drive HP.

Specifika

výška
240 mm

maximální tlak
100 psi/ 6,9 bar

hmotnost
178g

Dostupnost
Skladem u nás.

1 990 Kč