Nezbytnosti z tokyobike

Není cyklista jako cyklista! Těch ryze městských jezdců dnes rapidně přibývá a tak i ve výběru vhodných dárků je to samostatná kategorie. Vedle funkčnosti a kvality hraje neméně důležitou roli také design.

Městská cyklistika je životní styl a k němu samozřejmě patří i specifické produkty. Pokud chcete obdarovat právě městského cyklistu, pak jste tady správně.

Doporučujeme udělat radost také sobě! Novým parťákem do města se může stát Mini Velo, snadno přenosné, skladné kolo pro hbitou jízdu městskou džunglí.

>> Koupit tokyobike Mini Velo

Kvalitní batoh od značky Goodordering, který můžete připnout také na nosič kola odlehčit tak vašim zádům. Díky použitému materiálu a rolovacímu zapínání se dovnitř nedostane ani kapka.

>> Koupit batoh Goodordering Rolltop Backpack

Jezdíte na kole do práce za každého počasí a postrádáte funkční, ale stylovou pláštěnku? Pak si na seznam přání napište tuhle skvělou parku od švédské značky POC. Máme dámské i pánské provedení ve třech barvách.

>> Koupit pláštěnku POC Parka Malmö

Univerzální světlo Beryl 2v1 se širokým využitím, které lze upnout téměř kamkoliv a podle potřeby využít přední bílé nebo zadní červené svícení. Dárek, který se neztratí.

>> Koupit blikačku Beryl Pixel

Skvělým dárkem je také nová termoska od Kinto na sport a celodenní aktivní pobyt ve městě. Objem 800 ml a dvojitá stěna udrží váš nápoj ve správné teplotě po celý den.

>> Koupit Kinto Active Tumbler

Žádný zimní cyklista nevyjede bez rukavic! Pořiďte mu pletené rukavice, které v sobě snoubí japonskou tradici a funkčnost. Stylový praktický dárek na běžné nošení i na kolo. Konečky prstů navíc umožňují ovládání dotykové obrazovky telefonu.

>> Koupit rukavice Evolg